40

Počet soutěžících

konec soutěže za

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

324

Počet deníků



Posledních 10 nahraných deníků


Volačka Č. deníku Datum přidání
Lukáš Nebory 15125 28.03.2020
Atlasák Domažlice 15089 28.03.2020
Eva Rokycany 15081 28.03.2020
Karel Suchomasty 15084 28.03.2020
Honza Třebušín 15069 28.03.2020
Venda Brdy 15040 28.03.2020
Venda Brdy 14996 26.03.2020
Tomáš Vlašim 14955 25.03.2020
Apache Znojmo 14963 25.03.2020
Honza Jihlava 14957 25.03.2020

Jako organizátor soutěže se nezúčastním v soutěži o ceny, ale mé deníky tam budou jen informativně. Moje umístění bude v konečném pořadí vynecháno. Apache Znojmo


Přehled soutěžících


Pořadí Volačka soutěžícího Nahrané deníky Portably TOP DX Celkem Body
1. Venda Brdy 39 75 406 km 74 737 km 1814
2. Tom Praha 39 60 266 km 51 226 km 1321
3. Kevina Praha 18 29 266 km 30 651 km 797
4. Candát Praha 16 19 401 km 17 248 km 667
5. Tom Terasa Třinec 10 14 305 km 14 240 km 530
6. Lukáš Nebory 8 9 377 km 18 130 km 426
7. Honza Třebušín 8 8 306 km 15 458 km 391
8. Expedice Signál - Libor a Jarda Rožnov 1 1 364 km 8 561 km 386
9. Martin Praha 9 12 212 km 12 734 km 347
10. Radek Praha 19 19 200 km 9 919 km 346
11. Spiderman Praha 6 7 401 km 7 242 km 331
12. Jirka Děčín 15 32 173 km 13 420 km 316
13. Karel Brdy 4 7 383 km 8 278 km 270
14. Pavel Rokycany 5 8 465 km 6 676 km 268
15. Bručoun Jirkov 12 17 171 km 9 349 km 253
16. Tomáš Vlašim 5 7 354 km 7 033 km 246
17. Adam Rychnov 1 2 266 km 6 493 km 244
18. Pepa Klobouky 1 1 465 km 2 038 km 192
19. Radek Lichnov 16 19 331 km 5 308 km 164
20. Pavel Praha 1 1 386 km 3 279 km 163
21. Honza Jihlava 9 16 154 km 4 833 km 163
22. Petr Lipník 9 13 279 km 6 887 km 151
23. Jarda Sušice 1 1 407 km 2 646 km 149
24. Atlasák Domažlice 12 12 262 km 3 981 km 136
25. Karel Suchomasty 11 15 146 km 4 439 km 127
26. Apache Znojmo 8 11 186 km 3 647 km 125
27. Tomáš Drozdov 3 4 406 km 2 932 km 105
28. Zdeněk Sokolov 5 6 176 km 2 916 km 87
29. Víťa Krnov 4 4 192 km 2 808 km 75
30. DJ Brno 6 9 146 km 1 786 km 73
31. Eva Rokycany 3 3 186 km 2 226 km 71
32. Expedice Žába 6 8 124 km 1 959 km 69
33. Zdenda Červený Kostelec 5 5 92 km 599 km 50
34. Honza Rozkoš 3 3 143 km 378 km 33
35. Topol Brno 2 2 146 km 623 km 27
36. Johan Hradec 2 2 95 km 374 km 22
37. Taťka Vangl 1 1 51 km 182 km 10
38. Lukáš Ústí 1 1 57 km 57 km 10
39. Ondra Lipiny 0 0 0 km 0 km 0
40. Michal Čáslav 0 0 0 km 0 km 0


Graf výsledků




Mapa portablů


Pro aktivaci posuvu prosím klepněte do mapy..